"Mali meštar" nastavlja s prikazivanjem predstava

Kazališna radionica "Mali meštar" prikazat će 2.7. u četvrtak u 20.00 h predstavu za djecu pod nazivom "Suđenje Ivcu Pivcu".

Predstava će se održati u Dvorani doma kulture, u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta Drniš, na domaćoj pozornici "Malog meštra" koji ove godine obilježava desetogodišnjicu postojanja.

Povodom desetogodišnjice nastavlja se prikazivanje obnovljenih starih predstava "Malog meštra" u kojima zajedno surađuju članovi mlađe grupe s već deset godina iskusnim polaznicima starije grupe.

Nakon Suđenja Ivcu Pivcu slijedi predstava Reklame u nedjelju 5.7. u 20.00 h, također u obnovljenoj postavi u odnosu na predpremijeru iz 2012., ponovo u Dvorani doma kulture.

Polaznici "Malog meštra" – oni najmlađi osmoškolske dobi, kao i oni stariji pozivaju publiku svih uzrasta  na ove dvije predstave, veseleći se vašem dolasku i nadajući se vašoj podršci.